Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 4 listopada 2019r. g.15:30 Śląska Liga Młodziczek gr. II 2019/20 7 28 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSośnica II Gliwice2313PrzegranaAH Ruch II Chorzów2412Zwycięstwo Sośnica II GliwiceAH Ruch II Chorzów 4 listopada 2019r. 23 – 24 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica II Gliwice # […]
SPR Sośnica II Gliwice (M.) — Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
4 listopada 2019r. | g.15:30 | Śląska Liga Młodziczek gr. II | 2019/20 | 7 | 28 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Sośnica II Gliwice | 23 | 13 | Przegrana |
AH Ruch II Chorzów | 24 | 12 | Zwycięstwo |
Sośnica II GliwiceAH Ruch II Chorzów
23 - 24Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica II Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartoszek Paulina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dubiniak Aleksandra | Bramkarka | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grochoła Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Harboła Klaudia | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krawiec Maria | Rozgrywający | 1 | 9 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Kuśmierska Kinga | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pierzchała Nikola | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietkiewicz Martyna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrzak Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sas Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skrabut Maja | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szomko Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zimińska Julia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Świstek Karolina | Rozgrywający | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 33 | 23 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Trener B: Haupa Maciej
AH Ruch II Chorzów
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamczyk Zuzanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Akotangni Weronika | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Cyba Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Golec Alicja | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Joniak Weronika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kiejzik Martyna | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Klekot Kamila | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kowalska Tamara | Rozgrywająca | 1 | 7 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Lipiec Larysa | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Moj Nikola | Kołowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Puchłopek Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Rzekęć Joanna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sinkowska Paulina | Skrzydłowy | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Weselak Kinga | Rozgrywający | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zaskórska Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rendchen Natalia | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 33 | 24 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Trener B: Wasiuk Krystyna
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Szczęsny Mikołaj (Ruda Śląska) Wojtyczka Grzegorz (Chorzów) |